Силиконовые присоски

Cиліконові присоски як і сам силікон – це  еластомер, що має зовнішню схожість із звичайною гумою, але створений на основі поєднання кремнію та органічних речовин. В наш час силікони впевнено закріпилися у побуті громадян, промисловому виробництві, сфері послуг найобширнішого призначення.

Колір силіконової гуми може варіюватися від білого та напівпрозорого до червоно-бурого. Найпопулярніші вироби із термостійкої силіконової гуми – це  листи, шнури, трубки, силіконові присоски. Надміцний та еластичний силікон може застосовуватися у широкому температурному діапазоні – від -60 оС до +280 оС і навіть при +300 оС, але нетривалий час.

Головні переваги силікону:

– не токсичний;

– стійкий до прісної та морської води, етилового спирту, ацетону, олії, кислотам, перекису водню, аміаку, кисню, хлориду натрію і т.д.;

– термостійкость;

– міцність на розтягування до 800%;

– низька кінцева деформація та відмінні механічні характеристики;

– довгий термін служби.

 Недоліки силікону:

– складність у виготовленні порівняно із звичайною гумою;

– цінова ніша вище, ніж на вироби, виготовлені на основі нітрилу;

– пришвидшене теплове старіння у несприятливих умовах (пар, перегріта вода, вакуум).

Вищевказані характеристики силікону дозволяють його застосовуватиу різних сферах та промислових секторах – машинобудування, хімічна галузь, нафтодобувна, водоочисні споруди, електротехнічні прилади, будівництво.  Головне призначення силіконових гум – ущільнювальні деталі, захисні термостійкі елементи. Також силікон може використовувтися в системах з лінійним, гвинтовим, коливальним рухом і переміщенням рухомих частин.

Вироби із силіконової гуми не реагують на атмосферний вплив – на їх функціональність не впливають опади, льод, ультрафіолет.

Незамінним у використанні  став популярний продукт із силікону – cиліконові присоски для скла. Це невелике кріплення у формі увігнутого диску. Силіконові присоски можуть кріпитися до різноманітних пласких поверхонь, найоптимальніші з яких – скло, кафель, глазурована плитка. Шершаві та фактурні поверхні не підходять для силіконових присосок.

Силиконовая присоска
Силіконова присоска

Простота в конструкції та використанні – визначальна характеристика силіконових присосок. Вони часто застосовуються у побуті, корисні в декорі й творчості. Можуть бути виготовлені з отвором для кріплення палички (для прапорців).

На силіконових присосках бездоганно тримаються маленькі іграшки, брелки, сувеніри, таблички, рамочки, гачки для рушників. Громіздкі та об’ємні предмети не призначені для кріплення вказаним методом.

Міцність силіконових присосок залежить від розміру кріплення. Оскільки, чим більша площа присоски, тим ефектівніше кріплення. Ніжка силіконової присоски дає змогу за необхідності зняти кріплення та зафіксувати повторно в потрібному місці. Силікон не залишає після себе слідів, як, наприклад скотч або клей, що робить присоски особливо практичними й зручними в експлуатації.

Напівпрозорий колір сприяє малопомітності силіконової присоски, що покращує зовнішній вигляд та не привертає увагу до елементу кріплення.

Чому силіконові присоски – це зручно?

  • для кріплення немає необхідності просверлювати стіни, монтувати кронштейни або фіксатори;
  • тримачі для рушників та аксесуарів для ванної кімнати можна приклеїти за секунди у будь-якому зручному місці;
  • можливість багатоповторного кріплення;
  • дешево й практично.

Як правильно прикріпити силіконові присоски?

Спосіб 1. Знежирювання поверхні

Очистіть поверхню від забруднень, жиру, мила та іншого. Після цього злегка притискайте присоску до плитки. Для обробки підійде знежирювач, засіб для зняття лаку, ацетон, спиртовмісний засіб або навіть звичайне господарське мило.

Спосіб 2. Використання вазеліну

Цей засіб підвищує ступінь зчеплення силікону та кафелю, тому присоска триматиметься краще.

Спосіб 3. З плівкою ПВХ

Даний метод використовують, коли на тримач планують розмістити масивні чи об’ємні предмети. З плівки ПВХ треба вирізати круг діаметром відповідно силіконовій присосці. Спочатку на плитку клеять плівку, а зверху, чітко по контуру – присоску.

Спосіб 4Силіконовий герметик

Найефективніший спосіб кріплення для значних навантажень. Силіконову присоску слід змастити герметиком чи щільно притиснути до стіни. Дати висохнути упродовж 24 годин, а потім вже використовувати за призначенням.

Обравши найвідповідніший спосіб приклеювання, та дотримуючись рекомендацій інструкції, можна забезпечити довгу та надійну службу силіконових присосок.

Силіконові присоски ТОВ «РІФ» виготовляє методом лиття під тиском, за допомогою пресування або методом механічної обробки. Способи виготовлення визначаються з урахуванням кількості, складності та типу силіконового профілю.

Силикон и присоски из силикона

Присоски силіконові, трубки, манжети, ущільнювачі, шнури, кільця, рукава – це далеко не весь перелік виробів із силікону.  Ми  гідно себе зарекомендували на ринку гумових сумішей марки типу ІРП, а саме ІРП-1265 НТА, ІРП-1266, ІРП-1285 НТА, ІРП-1338, ІРП-1266.

 

присоски силиконовые
Присоски силіконові

 

Силиконовая присоска

Силікон – основні властивості

  1. Вироби із силіконової гуми можуть під час експлуатації піддаватися довготривалому впливу температур від -50 ˚С до +280 ˚С, залежно від часу використання.
  2. Еластичність, пружність, жорсткість, міцність, збереження форми, граничне подовження і твердість – менше, ніж у звичайних гум, залежать від температури.
  3. Вплив світла, опадів, морської води при нормальних температурах, атмосферному кисню не змінюють властивостей силіконових гум.
  4. Розчини солей, слабкі кислоти та луги, спирти, мінеральні олії не здійснюють негативного впливу на властивості силіконів.
  5. Силіконові гуми характеризуються низькими значеннями адгезії до більшості інших матералів.

Присоска силиконовая

Підприємство  виробляє кілька видів силікону:

  1. Пресові (формові) вироби.
  • Пластини пористі та монолитні;
  • Кільця круглого та прямокутного перерізу;
  • Манжети;
  • Присоски силіконові
  • Вироби складної конфігурації.
  1. Екструзійні (шприцовані) вироби.
  • Трубки;
  • Шнури круглого перерізу;
  • Смужки;
  • Профільні вироби різних видів.

Уникальні властивості силікону дають змогу застосовувати силіконові гуми у виробництві прокладок та ущільнень, присосок силіконів, контактуючих з харчовими продуктами, а також в медицині.

Характерні властивості силікону:

  • відсутність запаху і смаку;
  • гігієнічність;
  • легко очищується;
  • стійкість до холодної води та окріпу, водяної пари;
  • стійкість до органічних кислот та основам, що містяться в їжі;
  • відсутність алергічного ефекту;
  • зносостійкість;
  • безпека в експлуатації;
  • оптична прозорість.

Присоски силиконовые

Широкий асортимент силіконових виробів, а також виробництво за формами замовника дає змогу вибрати та виготовити деталі, що якнайкраще підійдуть Вам за експлуатаційними характеристиками.  Готові до співпраці та чекаємо на Ваші заявки із сторінки Контакти

Адреса

Юридична
Україна

Адреса виробничих потужностей
Україна

Тел/факс

+380666091457

(0542) 78 21 88

E-mail