Технічні характеристики

Клей 88
Універсальний клей 88 застосовується для склеювання різноманітних деталей з гуми, скла, дерева, металу, кераміки, пластику та багатьох інших матеріалів, а також будь-яких комбінацій цих матеріалів.
Крім того, даний клей відмінно склеює м’які матеріали (шкіра, тканини) до більш твердих (бетон, метал або скло).

Основні властивості:

 • висока міцність речовини;
 • надійна контактність;
 • холодне затвердіння;
 • водостійкість;
 • універсальність.

Хімічний склад та характеристики клею 88

Гумовий клей 88 поєднує в собі розчин гумової суміші та фенолформальдегідної смоли у суміші етилацетата з нефрасом. Дана складна структура створює особливі склеювальні властивості, еластичність та водостійкість. Клей не створює небезпечних хімічних сполук під впливом зовнішніх факторів і не отруює воду, тому не наносить шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю людини.

Переваги:

 • легко наноситься і дуже економний;
 • підвищена стійкість до агресивного впливу навколишнього середовища, витримує температури від  -50 до +70°C, має можливість склеювати будь-які матеріали в різних умовах;
 • не руйнується в умовах застосування у морській воді;
 • не створює токсичних сполук;
 • має антикорозійні властивості при склеюванні металевих деталей;
 • завдяки еластичності та високій міцності не відшаровується від рухомих частин;
 • підвищена стійкість до вібрацій.

Застосування

Існує два способи застосування клею 88 – холодний і гарячий.

 • При гарячому способі клей наноситься тонким шаром на матеріал, потім висихає упродовж 30 хвилин.  Далі поверхні нагріваються до 90°C й щільно притискаються. Через 3 години клей повністю висихає.
 • При холодному способі клей наноситься тонким шаром на обидві поверхні, через 20 хвилин наноситься ще один шар, далі склеяні деталі залишають під пресом на добу.

Різновиди

Клей гумовий 88-СА

 

Клей 88
Клей гумовий 88-СА — це розчинна суміш з основою із хлоропренового каучука та бутил фенолформальдегідних смол у суміші етилацетата з нафтовим розчинником у співвідношенні один до одного.
Міцність такого клею складає 11 кгс/1 кв. см. З легкістю зможе склеяти  поролон, гуму, металеві деталі, будь-які вироби із каучуку з деревом, бетоном, склом, шкірою та іншими будматеріалами. Він надійно тримає оброблені ним поверхні в прісній й морській воді, а також у повітряному середовищі. Витримує температури від – 40 до + 50°C. Технічні характеристики дають змогу застосовувати даний клей у таких сферах як будівництво літаків, гелікоптерів, автомобілів, виготовленні меблів, оздоблювальних роботах на будыівництві, наприклад, приклеює лінолеум тощо. Досить затребуваний для ремонту взуття.

Клей гумовий 88-НП

Клей 88
Клей виготовляється на основі синтетичних гумових складових з додаванням смоли і з нафтовим розчинником у співвідношенні 1х1. Має багато властивостей за аналогією 88 – СА, але перевершує за якістю та різноманіттям сфер застосування. Міцність такого клею складає 13 кгс/1 кв. см.

88 – НП призначений для склеювання гумових предметів і дерев’яних матеріалів. Використовується у виробництві гумових виробів, взуття та меблів.
88 – НП використовують у промислових масштабах на фабриках і заводах легкої промисловості. Без клею 88- НП не обходиться машинобудівельний завод, підприємства, що виготовляють побутову техніку та меблеві фабрики.
Гумовий клей 88-СА й 88-НП виготовляється на нашому підприємстві згідно ТУ У 23292264.001-2002
Система управління якістю нашого заводу гумових виробів  ТОВ «РІФ-03» відповідає вимогам стандарту якості ДСТУ ISO 9001-2009 для виробництва клею гумового як для машинобудування, так і застосування у побуті, забезпечує надійний контроль на всіх етапах технологічного процесу.

Адреса

Юридична
Україна

Адреса виробничих потужностей
Україна

Тел/факс

+380666091457

(0542) 78 21 88

E-mail