Гумовий профіль потрібний для ущільнення проміжків, стиків, різних рухомих та нерухомих, а також  роз’ємних з’єднань. Ще такий профіль називають ущільнювач гумовий. Він зустрічається майже в усіх механізмах, починаючи із механічної м’ясорубки до великих насосних агрегатів у нафтопереробній промисловості.

профиль резиновый для подвижных соединений

Інженери компанії виконають розробку нестандартних гумових профілей, а також будь-які ГТВ імпортних комплектуючих за вашими ескізами, кресленнями та зразками.

Розробляємо креслення на оснащення з наступним виготовленням профілей гумових. З кожним роком ми оновлюємо рецептуру технології, підбираємо гуму залежно від умов експлуатації.

Стандартні та нестандартні формові ГТВ, що працюють у різних робочих середовищах

Всі ГТВ виготовляються з гуми з покращеними експлуатаційними характеристиками. Застосовуються каучуки на основі натуральних і синтетичних каучуків загального та спеціального призначення: фторкаучук, силікон, маслостійкий, атмосферостійкий каучук.

Наші фахівці створять для Вас гумовий профіль з оптимальними параметрами і виготовлять гумотехнічні вироби високої якості для будь-якого призначення.

Гумовий профіль шаблонний або нестандартний

Гумові профілі здатні вирішити багато завдань у побутовому та промисловому секторах – ущільнити проміжки та стики, покращити герметизацію. Використовуватися можуть як в рухомих механізмах і роз’ємних з’єднаннях, так і в нерухомих конструкціях.
В каталозі нашої продукції – обширний перелік стандартних гумових профілів різного призначення. Наші інженери можуть розробити індивідуальні кресленння для виготовлення гумових профілей, базуючись на прогнозованих умовах експлуатації.
Ми ставимо в пріоритет питання якості сировини, яку використовуємо у виробництві. Сировинна база – це першочергова умова для високоякісної продукції. Далі – зона відповідальності нашої команди професіоналів: розробка креслень, рецептури гумових виробів та виготовлення продукції відповідно до стандарту якості: ISO 9001-2001, а також ГОСТ й ТУ.
Якщо вас цікавлять стандартні позиції гумових ущільнювачів, гумових прокладок або гумових профілей, ознайомтеся з асортиментом у розділі Продукція.
Якщо ви не знайшли бажаного товару, зверніться до наших менеджерів і вони нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть вирішити ваш запит. Телефони шукайте в розділі  Контакти.

Адреса

Юридична
Україна

Адреса виробничих потужностей
Україна

Тел/факс

+380666091457

(0542) 78 21 88

E-mail