Гумове виробництво підкорює нові горизонти у всіх сферах життєдіяльності людини. Наш Завод ГТВ опирається на понад 80-річні традиції розвитку гумової промисловості України та інноваційні досягнення світової науки. Наше підприємство є виробником гумових сумішей та гумовотехнічних виробів. Компанія має багатий досвід та можливості постачання гумових сумішей як по Україні, так і в країни близького зарубіжжя.

Резиновое производство
Використовуючи високоякісну сировину та матеріали, наші фахівці швидко розробляють нові та удосконалюють діючі рецептури гумових сумішей, що задовольняють різні специфічні умови експлуатації, відповідно до стандарту якості: ISO 9001-2001, а також ГОСТ й ТУ.

Резиновое производство

Гумове виробництво нашого заводу має в базі широкий спектр гумових сумішей з понад сотнею найменувань.

Гумове виробницвто застосовує сировину

 •  на основі натурального (NR) каучуку
 •  різні синтетичні каучуки:
  • бутадієн-стирольного (SBR),
  • хлоропренового (CR)
  • нітрильного (NBR)
  • етилен-пропиленового (EPDM)
  • бутадієнового (BR)
  • ізопренового (IR)
  • силоксанового (СКТ/КП-СКТВ)
  • фторкаучуку (FPM).

Технологічне гумове виробництво дає змогу гарантувати якість наших розробок, серійних гумових сумішей та гумотехнічних виробів.
Компанія спеціалізується також на виробництві неформових гумовотехнічних виробів на ливарних машинах котловим методом.
Перелік гумотехнічних виробів нашого гумового виробництва включає більше 1000 найменувань для різноманітних сфер застосувань – це і сільське господарство, і залізниця, муніципальний транспорт; хімічна, машинобудівельна й автомобільна промисловість; будівництво та для побутових цілей (підошви, килимки).

Резиновое производство - коврики

Ми виготовляємо льодоходи (накладки для підборів), “лежачі поліцейські”, клеї гумові промислові, силіконові вироби, вироби на основі фторкаучуку для стійкої роботи в агресивних середовищах та багато іншого. Виготовляємо гумові вироби за кресленнями замовника.

Резиновое производство - Подошвы

Багаторічний досвід і технологічне устаткування дають можливість виготовляти крупногабаритні і гумометалеві вироби. Кваліфіковані спеціалісти компанії допоможуть вирішити проблеми клієнта, пов’язані з виготовленням нових видів гумотехнічних деталей та профілей різної конфігуряції. Стратегічними цілями компанії передбачається застосування у виробництві інноваційних технологій, матеріалів та обладнання.
Діюча в компанії ТОВ “РІФ-03” Система управління якістю відповідає вимогам стандартів якості  ДСТУ,  ISO 9001-2009 для виробництва гумових сумішей і гумотехнічних виробів, забезпечує надійний контроль на всіх етапах технологічного процесу, і як результат – гарантує високу якість виконання замовлення клієнта.

Адреса

Юридична
Україна м. Суми, вул. Лінійна, 22

Адреса виробничих потужностей
Україна м. Суми, вул. Воєвоина, 4

Тел/факс

+380666091457

(0542) 78 21 88

E-mail