Гумова суміш 7-7130

ТУ У 6 00152135.040-96

Цей вид гумової суміші відноситься до категорії «маслостійкі». Її маслобензостійкість вважається середнього рівня, а твердість за Шором – підвищеною (від 70 до 80). Найчастіше використовують гумову суміш 7-7130 у виробництві різноманітних формових виробів, які застосовуватимуться в особливому середовищі – олії, паливо. Цей тип гумових сумішей також популярний у виробництві кілець для гідравліки.

Основні якості гумової суміші 7-7130 

  • група гуми згідно з ТУ У 6 00152135.040-96 III-1П-24
  • ефективно функціонує у різних кліматичних умовах, у температурному діапазоні від мінус 50 до +100 ºС
  • рівень твердості – від 70 до 80 у. е. Шора.
Нинішній ринок для виробництва гумових сумішей пропонує широкий асортимент різних виробників. Найменування пропонованих інгредієнтів обчислюється тисячами. Щоб у результаті виробництва вийти гумову суміш високої якості, потрібно професійно та виважено вибрати 10-15 компонентів. Їхня комбінація дасть можливість отримати гумову суміш із заданими технічними характеристиками, які визначають на старті технологічного процесу. І далі такий продукт легко переробляється на стандартному промобладнанні. У нашій команді працюють досвідчені та професійні інженери-технологи: вони допоможуть вам з вибором гумової суміші, яка оптимально підійде під ваші цілі та галузі застосування. Наші спеціалісти контролюють процес виробництва та стежать за неухильною відповідністю параметрам нормативно-технічної документації. При необхідності наша компанія може надати паспорт гумової суміші та перелік рекомендацій щодо довгострокового зберігання.

Сильні сторони нашого виробництва

Модернізоване промислове обладнання
Сучасні установки на лінії виробництва дозволяють отримати продукт нового покоління, який затребуваний на ринку гумових сумішей.
Інноваційні технології
Систематично у наших дослідно-дослідних лабораторіях розробляються нові рецептури гумових сумішей, проводиться робота з удосконалення якості продукції.
Контроль якості
Сучасні установки на лінії виробництва дозволяють отримати продукт нового покоління, який затребуваний на ринку гумових сумішей.
Робота за запитом
Ми розробляємо гумові суміші під конкретні запити та параметри з огляду на всі побажання замовника та уважно оцінюючи сфери майбутнього застосування продукції.
Досвід у сфері виробництва гумових сумішей – понад 20 років
Чітка та злагоджена логістика

Вимоги до зберігання гумових сумішей

  • Температурний режим у складі для гумових сумішей має бути від -5 до +25ºС. Підвищення температури до 35 ºС допустиме лише на деякий час (не більше ніж 10 діб).
  • Продукт обов’язково розміщують на піддонах або стелажах.
  • Неприпустиме потрапляння прямих сонячних променів, тепловипромінюючі прилади повинні бути не ближче метра.
  • Необхідно уникати будь-якого контакту з маслами, бензином, гасом, кислотами, газами, лугом та іншими речовинами, які несуть руйнівний ефект для гумових сумішей.

Підприємство-виробник гумових сумішей дає гарантію на відповідність продукції ТУ У 6 00152135.040-96 тільки за умови дотримання вищезазначених вимог.

Адреса

Юридична
Україна

Адреса виробничих потужностей
Україна

Тел/факс

+380666091457

(0542) 78 21 88

E-mail