Гумова суміш 7-3825

ТУ У 6 00152135.040-96
Этот вид резиновой смеси относится к категории «маслостойкие». Ее маслобензостойкость считается среднего уровня, а твердость по Шору – повышенной (от 70 до 80). Чаще всего используют резиновую смесь 7-3825 в производстве разнообразных формовых изделий, которые будут применяться в особенной среде – масла, топливо. Данный тип резиновых смесей также популярен в производстве колец гидравлических манжет.

Основні якості гумової гуми 7-2959

  • група гуми згідно з ТУ У 6 00152135.040-96 III-1П-24
  • ефективно функціонує у різних кліматичних умовах, у температурному діапазоні 50-100 ºС
  • рівень твердості – від 70 до 80 у. е. Шора.
  • показник міцності – 9,8 Мп
Нинішній ринок для виробництва гумових сумішей пропонує широкий асортимент різних виробників. Найменування пропонованих інгредієнтів обчислюється тисячами. Щоб у результаті виробництва вийти гумову суміш високої якості, потрібно професійно та виважено вибрати 10-15 компонентів. Їхня комбінація дасть можливість отримати гумову суміш із заданими технічними характеристиками, які визначають на старті технологічного процесу. І далі такий продукт легко переробляється на стандартному промобладнанні. У нашій команді працюють досвідчені та професійні інженери-технологи: вони допоможуть вам з вибором гумової суміші, яка оптимально підійде під ваші цілі та галузі застосування. Наші спеціалісти контролюють процес виробництва та стежать за неухильною відповідністю параметрам нормативно-технічної документації. При необхідності наша компанія може надати паспорт гумової суміші та перелік рекомендацій щодо довгострокового зберігання.

Сильні сторони нашого виробництва

Модернізоване промислове обладнання
Сучасні установки на лінії виробництва дозволяють отримати продукт нового покоління, який затребуваний на ринку гумових сумішей.
Інноваційні технології
Систематично у наших дослідно-дослідних лабораторіях розробляються нові рецептури гумових сумішей, проводиться робота з удосконалення якості продукції.
Контроль якості
Сучасні установки на лінії виробництва дозволяють отримати продукт нового покоління, який затребуваний на ринку гумових сумішей.
Робота за запитом
Ми розробляємо гумові суміші під конкретні запити та параметри з огляду на всі побажання замовника та уважно оцінюючи сфери майбутнього застосування продукції.
Досвід у сфері виробництва гумових сумішей – понад 20 років
Чітка та злагоджена логістика

Вимоги до зберігання гумових сумішей

  • Температурний режим у складі для гумових сумішей має бути від -5 до +25ºС. Підвищення температури до 35 ºС допустиме лише на деякий час (не більше ніж 10 діб).
  • Продукт обов’язково розміщують на піддонах або стелажах.
  • Неприпустиме потрапляння прямих сонячних променів, тепловипромінюючі прилади повинні бути не ближче метра.
  • Необхідно уникати будь-якого контакту з маслами, бензином, гасом, кислотами, газами, лугом та іншими речовинами, які несуть руйнівний ефект для гумових сумішей.

Підприємство-виробник гумових сумішей дає гарантію на відповідність продукції ТУ У 6 00152135.040-96 тільки за умови дотримання вищезазначених вимог.

Адреса

Юридична
Україна

Адреса виробничих потужностей
Україна

Тел/факс

+380666091457

(0542) 78 21 88

E-mail