Резина набоечнаяПідприємство виготовляє гуму набійну листову, профілактику листову, а також готові набійки. Гума набійна є різноманітним у застосуванні матеріалом, але основна функція такої гуми – це ремонт або виготовлення підошви для взуття. Із цієї гуми виготовляється так звана пластина набійна, яка і слугує для ремонту взуття або повного виготовлення підборів. Гума набійна буває з різноманітними малюнками та фактурою і характеризується підвищенною міцністю, гнучкістю та зносостійкістю. Також до даної гуми пред’являються підвищені вимоги до таких властивостей як стійкість до стирання, протиковзання. З набором таких властивостей взуття з даною гумою служитиме довго та ідеально підійде для активних людей.

Сьогодні набійна гума є просто незамінним атрибутом для ремонту будь-якого взуття. Велика кількість власників різного типу взуття, на всі пори року, потрапляють у ситуацію, коли взуття ціле, а підошва протерлася.  Першочергово це пов’язано з тим, що більшість виробників взуття економить на якості матеріалу підборів і тому верх взуття залишається непошкодженим, а підошва стирається. Якщо у вас виникла така ж проблема, то слід просто купити набійну пластину з якісної набійної гуми і ваше взуття прослужить ще не один сезон.

Резина набоечная

                                                            

                                 

Купити набійну гуму в Сумах відмінної якості і за доступними цінами ви можете у компанії «РІФ-03». Набійна пластина нашого виробництва має відмінні властивості зносостійкості та міцності. Ми пропонуємо широкий вибір набійних пластин з різною текстурою, малюнком, кольором та структурою. Твердість набійної гуми нашого виробництва складає 80-85 од.

Розміри листів пластин, що виготовляються:

Пластини для ремонту взуття
1 ПЛАСТИНА- 2мм (гум 3064) воєнка
2 ПЛАСТИНА- 2мм (гум 3064)ЖТО 480х460
3 ПЛАСТИНА- 4мм (гум 3064)ЖТО 480х460
4 ПЛАСТИНА- 6мм (гум 3064) воєнка
5 ПЛАСТИНА- 7мм (гум 3064) воєнка
6 ПЛАСТИНА- 7мм (гум 3064)ЖТО 480х460
7 Профілактика 2мм (пара-ліва+права)
8 Каблук пара (2шт)

Виготовляємо готові підошви

Також підприємство РІФ-03 виробляє готові підошви для взуття із міцної гуми. Такі підошви призначені для взуття з великими фізичними навантаженнями у важких умовах: в основному застосовується у взутті для військових, робітників та тих, хто захоплюється активним туризмом.
Подошва из набоечной резины
Вам потрібна якісна набійна гума? Купити її за найвигіднішої ціною ви завжди маєте змогу в компанії “РІФ-03”.

Адреса

Юридична
Україна

Адреса виробничих потужностей
Україна

Тел/факс

+380666091457

(0542) 78 21 88

E-mail