Сира гума і гумові суміші – незамінні сировинні ресурси сучасної промисловості. Багатокомпонентний склад гумових сумішей дозволяє виготовляти вироби різної міри складності – від ущільнювальних прокладок до всіляких шин для автомобілів. Продукція з сирої гуми має високу гнучкість і еластичність, тому вона застосовується в складних конструкціях і обладнанні промислового сектору, виробництві технічних деталей, ущільнення нерухомих з’єднань і т.д. Незамінна в шиномонтажній галузі – сира гума використовується як для ремонту протектору покришки, так і для ремонту гарячим способом.

 резиновая смесь изготавливается по новым рецептурам

Ми випускаємо гумові суміші в різних варіаціях:

– полотна (каландровані);

– листи (вальцовані);

– безперервна стрічка.

Залежно від сфери застосування, суміші гумові діляться на різні категорії: медичні або харчові, маслобензостійкі, для ремонту конвеєрних стрічок або гумування хімічної апаратури, діелектричні, електропровідні та інші. На нашій сторінці гумові суміші ви знайдете таблиці характеристик.

Розробка рецептури гумової суміші – процес довготривалий та кропіткий. Базуючись на світових практиках та сучасних інноваціях, ми обираємо необхідні компоненти для суміші. Склад також визначається призначенням сумішей та необхідним комплектом технологічних параметрів.

Найпопулярніші гумові суміші мають у своїй рецептурі:

  • каучук або суміш каучуків (основний компонент, марка якого визначає головну властивіть гумової суміші – стійкість до різних середовищ, температурний діапазон працездатності);
  • вулканізуючий компонент (первинний і вторинний прискорювачі, активатори процесу вулканізації – зшивання зв’язків);
  • наповнювачі (сприяють покращенню фізико-механічних властивостей сумішей гумових та продовженню терміну експлуатації);
  • пом’якшувачі або пластифікатори (покращують текучість сирої гуми під час обробки та дисперсію наповнювача);
  • технологічні добавки (підвищують клейкість до армуючих матеріалів, запобігають коррозії прес-форм і прилипанню до устаткування і т.д);
  • захисні компоненти (від зносу різного характеруа – термічного, озонового, біологічного, радіаційного і т.п.)

Алгоритм виробництва гумових сумішей:

  1. Склад рецептури суміші гумової. Персонал лабораторії вивчає вхідну інформацію – для чого потрібна майбутня гума, де застосовуватиметься. Це важливо для визначення необхідних компонентів для рецептури.
  2. Завантаження інгредієнтів у гумозмішувачі. Точне дозування та проектування  композиції  матеріалу гарантує виробництво продукції високої якості з параметрами, які  відповідають вимогам замовника.
  3. Формування гуми. Цикл гумозмішування закінчується процесом вальцування – формування гуми в довгі смужки.
  4. Лабораторні досліди. В спеціально обладнаній лабораторії контрольні зразки проходять промислові випробування на відповідність якісним показникам. Серйозний підхід до контролю якості гарантує постачання споживачам надійних матеріалів.

Изготавливаемая нами сырая резина отличается улучшенными характеристиками

Компетентний підхід до виробничого процесу, перевірені та надійні постачальники сировини, використання сучасного устаткування, відповідальний контроль якості матеріалів і продукції – це усе про наше підприємство. Саме тому ми забезпечимо вас своєчасною реалізацією проектів будь-якої складності та обсягів.

Якщо у вас залишилися питання або є бажання проконсультуватися, наші менеджери нададуть вам усю необхідну інформацію. Для зв’язку з нами, перейдіть за посиланням КОНТАКТИ і зателефонуйте. Будемо раді співпраці.

Сира гума і гумові суміші: рецептура, виробництво, застосування

Адреса

Юридична
Україна

Адреса виробничих потужностей
Україна

Тел/факс

+380666091457

(0542) 78 21 88

E-mail