резиновый уплотнитель Ущільненння гумові виготовляються із самого старту нашого заводу «РІФ-03». За 20-ть років ми здобули досвід, який стає в нагоді у різних промислових секторах. Серед  формових гумовотехнічних виробів найбільше користуються попитом гумові ущільнення та прокладки гумові.  А топ продаж неформових ГТВ – це ущільнення гумові та прокладки.

Види гумових прокладок

Гумові ущільнювальні кільця використовують для трубопроводів, автомобілів та спецтехніки, промислового устаткування. Форма і розміри можуть варіюватися залежно від побажань замовника та сфери застосування гумових прокладок. Наприклад, для сантехніки виготовляються гумові прокладки з підвищеною морозостійкістю, теплостійкістю, інертністю до агресивних речовин. Практичність гумових прокладок обумовлена їх універсальними властивостями:

  • еластичність;
  • набування необхідної форми;
  • герметичність – надійний захист від вологи, газів, повітря;
  • помірна ціна.

Для виробництва гумових прокладок використовують як натуральный каучук, так і синтетичні його види: бутадієн-стирольний, нітрильний, етилен-пропиленовий, ізопреновий, силоксановий, фторкаучук.

 

 

За формою прокладки гумові можуть бути з різними перерізами:

 • круглим;
 • прямокутним;
 • х-образним.

Уплотнения резиновые и прокладки резиновые

 

Гумові ущільнювачі різних конфігурацій

Обладнання машинобудування, вентиляційні системи, фасади навісних систем, дверні установки, віконні конструкції – це лише мала частина сфер, де потрібні гумові ущільнення. Вони сприяють зниженню сили ударних навантажень для навісних дверей та воріт, компенсують вібрації для скла у віконних рамах. Гумові ущільнювачі перешкоджають виникненню протягів, пропусканню пилу, диму, неприємних запахів, знижають теплові втрати і захищають від зовнішнього шуму.

Головні характеристики гумових ущільнень:

 • надійність та зносостійкість;
 • нечутливість до вологи;
 • температурна витривалість – витримує перепади день/ніч, літо/зима;
 • довгий термін служби– може ефективно використовуватися до 25 років;
 • доступна ціна.

Також наша компанія може виготовити гумові ущільнення за індивідуальними вимогами – стійкі до лугів та кислот, термостійкі для роботи в «гарячих» цехах, нечутливі до бензину, дизпалива й мастильних матеріалів.

Гумовий ущільнювач або іншими словами гумові прокладки загалом застосовуються у теплообмінниках як для ущільнення пластин у розбірному теплообміннику.
Гумові прокладки розрізняються між собою лише матеріалом виготовлення. Матеріали виготовлення гумового ущільнення залежать від сфери  застосування пластинчатого теплообмінника. Найпоширеніший матеріал – це полімери, в основі яких лежать натуральні або синтетичні каучуки.

Ущільнення гумові із каучуків

NBR(НБР) (Бутадієн-нітрильный каучук) – сополімер бутадієна та акрилонітрила. Колір – чорний. NBR вважається стандартним матеріалом сальників. Має високу стійкість до нафтопродуктів і мастильних речовин, масел, палива, води, гідравлічним рідинам на нафтовій основі, лугам, розчинників, робочих рідин HFA, HFB й HFC. Однак гумовий ущільнювач NBR нестійкий до гальмівних рідин на основі гліколяю, емульсіям HFD, ароматичним рідинам (таким як бензин), складним ефірам, слабо стійкий до озону, сонячного світла, природніх окислювачів, окислених розчинників. Робочий діиапазон температур від -50°C до +120°C.

EPDM (Етилен-пропиленовый каучук) – досить розповсюджена стандартна гума, яка має низку застосувань у різних галузях. Колір – чорний. Підходить для гідравлічних рідин на основі гліколю, гальмівної рідини, гарячої води, для використання з питною водою. Гумовий ущільнювач на основі EPDM має гарну еластичність, довгу стійкіть до старіння, стійкий до впливу ультрафіолетових променів, кисню, озону, найбільш стійкий до крайніх температур.  Гумові прокладки з EPDM нестійкі до хімічних сполук, що містять жир і мінеральні масла, до нафтопродуктів та інших неполярних середовищ. Робочий діапазон температур від -50°C до +130°C.
При всіх своїх перевагах гума EPDM досить дорога.

CR (хлоропреновий каучук) – синтетичний каучук, полімер хлоропрена. Колір – світло-жовтий. Гума CR має гарну стійкість до відкритого вогню, атмосферного впливу, дії кисню чи озону, стиранню, низької температури. Хімічно стійкий до лугів, кислот, олії. Гума CR розчиняється в бензині, толуолі, в ароматичних й окислених розчинниках. Робочий діапазон температур від -45°C до +100°C.

NR (натуральный каучук) – гума, пристосована для роботи з харчовими продуктами. Колір – жовтий. Гумові ущільнення із даного матеріалу застосовуються для теплообмінников у харчовій промисловості. Робочий діапазон температур від -40°C до +100°C.

SBR (Стирол-бутадієн-каучук) – це синтетична нехарчова гума, найбільш розповсюджена у світі. Варто згадати про камери для коліс автомобілів, підошви взуття і в багатьох інших виробництвах  використовується саме вона. У цієї гуми є найкращі механічні якості, вона може розтягуватися до 800% власного розміру. Температурний діапазон стійкості від -50°C до +100°C. Проте, не підходить для застосування в системах з питною водою і тому використовується лише для розширювальних баків систем опалення. В температурах вище 100°C гума SBR швидко старіє, втрачає еластичність і тому можна прогнозувати її швидкий вихід з ладу. Таким чином, використовувати цей продукт в установках в перегріту воду і пар з температурами вище 100°C не рекомендовано.

FPM (FKM, Вітон, Viton) Фторований еластомер (фториста гума). Гума із вмістом фтору для хімічно агресивних середовищ. Колір – коричневий. Робочий діапазон температур від -20° до +200° С. Має високу стійкість до розтягування, атмосферного впливу, впливу кисню й озону.

IIR (Butile) Бутил-каучук (бутилова гума). IIR гума має підвищену стійкість до граничних температур. Підходить для використання для питнї води. Гумові прокладки IIR використовуються у ємностях холодної питної води та побутової гарячої води. Робочий діапазон  температур від -40°C до +130°C.

IR (ізопреновий каучук) – синтетичний каучук, за хімічним складом ідентичний натуральному.   У IR гарна стійкість на роздирання та стирання, міцність на розрив. Ізопреновий каучук має низьку стійкість до масел, бензину, вуглеводневих розчинників, високої температури, озону і сонячного світла. Робочий діапазон гумовго ущільнення на основі IR температур від -55°C до +80°C.

 

Адреса

Юридична
Україна

Адреса виробничих потужностей
Україна

Тел/факс

+380666091457

(0542) 78 21 88

E-mail